Anime Fiction
Inregistrati-va pe forumul nostru !
Pentru a avea acces la toate categoriile si de a vedea toate continuturile sunteti rugat sa accesati un cont sau sa va creeati unul, aceasta operatie avand un timp estimat la maxim 2 minute !
Anime Fiction
Inregistrati-va pe forumul nostru !
Pentru a avea acces la toate categoriile si de a vedea toate continuturile sunteti rugat sa accesati un cont sau sa va creeati unul, aceasta operatie avand un timp estimat la maxim 2 minute !


Welcome to FAN FICTION world!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectareDeep in Dark Pa

 

 Deep in Dark

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SasukeUchyha
Membrii
Membrii
SasukeUchyha


Sex Sex : feminin Caine
Mesaje Mesaje : 50
Varsta Varsta : 29

Deep in Dark Empty
MesajSubiect: Deep in Dark   Deep in Dark EmptyJoi Aug 09, 2012 7:13 pm

Deep in Dark Images?q=tbn:ANd9GcQph5-5zJL_S4OdvaHRHTSDYnkwPdpzpOtrCP2wDIRWizVCk-jt0usqynHUlw


Salut eu sunt George, si m-am gandit si eu sa imi fac topicul meu ma chinui si eu :D poate imi iese ceva, am 18 ani sunt din Vaslui am 1,76 metri inaltime vreo 55 kg par brunet ochi caprui,pot sa spun ca am o fire optimista chiar exagerat, sunt prietenos daca stii cum sa ma iei(adica in sens cum te comporti cu mine) eu rasplatesc cu aceeasi moneda,in general sunt bland(adica nu is bataios),imi place sa ma distrez cand am chef :D ma consider o persoana amuzanta.Imi place sa ascult rock dar ascult si muzica house si de astea,nu-mi place populara(merge la nunti ceva,dar sa ascult nu) manelele si fanfara sa nu le aud deloc(daca aud fanfara la mine la nunta(daca o sa ma casatoresc) ii spanzur) imi place sa ma dau pe skateboard, role,bicicleta si nu strica sa incerc sa fac ceva nou.Imi place foarte mult sa ma plimb si sa ascult in acelasi timp muzica,consider ca ma relaxeaza doar daca ( un tigan sau altcineva nu ma deranjeaza,in sens ca se ia de mine).Culoarea mea preferata Rosu :D, animale preferate sunt tigru,pisicile.Urasc oameni care se iau de altii care nu-i fac nimic, ma pot numi o persoana rasista,si bine inteles si cel mai mult urasc prietenii falsi,is satul de oameni care is falsi,mincinosi,cocalari,laudarosi,fitzosii/fitzoasele(in special)
Stau foarte mult la calculator... si afara ies in fiecare seara...
Momentan c-am atat :D daca doriti puteti sa ma mai intrebati :D
Sus In jos
Elie.
Administrator
Administrator
Elie.


Sex Sex : feminin Mesaje Mesaje : 2139

Deep in Dark Empty
MesajSubiect: Re: Deep in Dark   Deep in Dark EmptyJoi Aug 09, 2012 7:41 pm

"ma pot numi o persoana rasista,si bine inteles si cel mai mult urasc prietenii falsi,is satul de oameni care is falsi,mincinosi,cocalari,laudarosi,fitzosii/fitzoasele(in special)" Asta se aplica si la mine >.< Ma bucur ca ai deschis topic.
"sunt prietenos daca stii cum sa ma iei(adica in sens cum te comporti cu mine) eu rasplatesc cu aceeasi moneda,in general sunt bland(adica nu is bataios)" Am observat asta . Deci in final , mi-a facut placere sa citesc , din simplu motiv ca sa stii ca iti reuseste .
Sus In jos
https://animeplace-fic.forumgratuit.ro
SasukeUchyha
Membrii
Membrii
SasukeUchyha


Sex Sex : feminin Caine
Mesaje Mesaje : 50
Varsta Varsta : 29

Deep in Dark Empty
MesajSubiect: Re: Deep in Dark   Deep in Dark EmptySam Oct 27, 2012 11:31 am

Ca tot e topicu meu am zis sa scriu iarasi o mica problema si sa imi dati niste sfaturi :D
Am o prietena foarte buna pot sa spun ca e cea mai buna prietena a mea si mi-a picat cum se zice cu "tronc" si ok ea vrea sa ramanem doar prieteni ca nu vrea sa ma raneasca si sa sufar dar eu mi-as dori sa fiu cu ea ce as putea face?
Sus In jos
Skilly
Moderator
Moderator
Skilly


Sex Sex : feminin Pisica
Mesaje Mesaje : 1087
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : Zalau/Salaj

Deep in Dark Empty
MesajSubiect: Re: Deep in Dark   Deep in Dark EmptyDum Oct 28, 2012 10:07 am

Eh, mă bucur că ţi-ai deschis topic :)
Păi, nu am prea multe să-ţi spun, atât că eu nu sunt rasistă (deşi uneori simt nevoia să fiu). Suntem într-un fel asemănători, atât că eu urâsc să mă plimb seara, mai ales dacă sunt singură. Pe skate şi eu mă dau, pe bicicletă am încercat, nu mi se pare nimic impresionant în asta şi pe role, că să spun, sincer putrezesc într-un colţ uitate. Nu-mi mai place să mă dau pe role, mai ales de când era să mă calce o maşină :))
Eh, cât despre oamenii cu acele 'calităţi' (dacă le pot numi aşa) pe care le urăşti, îţi spun că nu o să găseşti o persoană care să nu aibă măcar un defect. Pot spune că am 'evoluat' cu gândirea, nu mai am nimic cu cocalarii dacă nu-şi deschid gura şi spun ceva urât, în rest, îi tolerez cât de cât (nu în totalitate).
Aştept următoarea postare :)
Sus In jos
http://www.oglinda-sparta.blogspot.com
SasukeUchyha
Membrii
Membrii
SasukeUchyha


Sex Sex : feminin Caine
Mesaje Mesaje : 50
Varsta Varsta : 29

Deep in Dark Empty
MesajSubiect: Re: Deep in Dark   Deep in Dark EmptyDum Oct 28, 2012 6:40 pm

Pot sa spun ca de ultima mea postare cu prezentarea mea nu prea s-au intamplat multe inafara faptului ca m-am indragostit de cea mai buna prietena si acu...ea vrea sa ramanem la fel cei mai buni prieteni deoarece nu vrea sa am raneasca din greseala si eu i-am spus ca as vrea sa incerc si daca sufar va fi din vina mea si am spus sa iesim si noi la o plimbare suc etc... si ea a spus cu plimbarea da dar mai mult nu... si aici mi-e si mie rusine si chiar frica cred e singura mea frica....va cer si voua sfatu...

P.S Ai dreptate skilly nu sunt persoane dar cum am zis acuma in postare ea e singura mie sincer nu mi se pare ca ar fi fitzoasa bine poate are defectele ei dar poate nu le vad eu e ca na vb aia mi-a picat cu "tronc"
Sus In jos
Skilly
Moderator
Moderator
Skilly


Sex Sex : feminin Pisica
Mesaje Mesaje : 1087
Varsta Varsta : 25
Localizare Localizare : Zalau/Salaj

Deep in Dark Empty
MesajSubiect: Re: Deep in Dark   Deep in Dark EmptyMar Oct 30, 2012 4:53 pm

Eh, asta se întâmplă în majoritatea timpului la prieteni, să te îndrăgosteşti de prietenul/prietena cea mai bună.
Aici eu nu-ţi pot da niciun sfat pentru că eu nu am iubit cu adevărat pe nimeni, adică hai aşa că-mi place cum arată şi chestii, dar personalitatea lor diferenţia de a mea, deci, pot să-ţi spun doar ce aş face eu: I-aş spune că puteţi încerca o dată să fiţi împreună şi dacă nu merge vă prefaceţi că nu s-a întâmplat.
E un sfat ridicol, dar aşa gândesc în momentul de faţă, sper să-ţi fii fost de ajutor :))
Sus In jos
http://www.oglinda-sparta.blogspot.com
Continut sponsorizat





Deep in Dark Empty
MesajSubiect: Re: Deep in Dark   Deep in Dark Empty

Sus In jos
 
Deep in Dark
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Fiction :: ♥ Despre noi ♥ :: Topicul Meu-
Mergi direct la:  
Certificat Web