Anime Fiction
Inregistrati-va pe forumul nostru !
Pentru a avea acces la toate categoriile si de a vedea toate continuturile sunteti rugat sa accesati un cont sau sa va creeati unul, aceasta operatie avand un timp estimat la maxim 2 minute !
Anime Fiction
Inregistrati-va pe forumul nostru !
Pentru a avea acces la toate categoriile si de a vedea toate continuturile sunteti rugat sa accesati un cont sau sa va creeati unul, aceasta operatie avand un timp estimat la maxim 2 minute !


Welcome to FAN FICTION world!
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectareCum vi s-a parut anime-ul? Pa

 

 Cum vi s-a parut anime-ul?

In jos 
+2
mada_hope97
Elie.
6 participanți
AutorMesaj
Elie.
Administrator
Administrator
Elie.


Sex Sex : feminin Mesaje Mesaje : 2139

Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? EmptyVin Apr 20, 2012 4:27 pm

Cum vi s-a parut anime-ul? Mie mi s-a parut reusit:D
Sus In jos
https://animeplace-fic.forumgratuit.ro
mada_hope97
Membrii
Membrii
mada_hope97


Sex Sex : feminin Bivol
Mesaje Mesaje : 103
Varsta Varsta : 27

Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? EmptySam Apr 21, 2012 9:17 am

Foarte reusit! L-am urmarit de atatea ori.Iubesc anime-ul acesta foarte mult Cum vi s-a parut anime-ul? 4134150890
Sus In jos
Gorlan
Administrator
Administrator
Gorlan


Sex Sex : masculin Mesaje Mesaje : 666

Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? EmptyMier Mai 02, 2012 8:25 am

Foarte reusit si mie mi-a placut foarte mult! Mai ales Full Metal Panic Cum vi s-a parut anime-ul? 1139249059
Sus In jos
Electra :3
Yuri/yaoi fan
Yuri/yaoi fan
Electra :3


Sex Sex : feminin Sobolan
Mesaje Mesaje : 225
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Potatoes World.

Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? EmptyJoi Iun 07, 2012 8:22 pm

Vaiii si eu ador seriile Full Metal Alchemist/Panic :)
Nu l`am mai vazut de ceva vreme :-? Oricum sunt geniale.
Sus In jos
Syryus
Critic
Critic
Syryus


Sex Sex : masculin Sarpe
Mesaje Mesaje : 49
Varsta Varsta : 34
Localizare Localizare : Suceava

Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? EmptySam Iul 28, 2012 7:06 am

Full Metal Alchemist e un anime foarte bun si e centrat pe latura obsesiva a oamenilor. Incepand de la obsesia lui Edward pentru alchimie si apoi pt piatra filosofala, a lui Winry pentru automail, a lui Hughes pentru fiica-sa, a lui Scar pentru razbunare si sfarsind cu cele sapte pacate care le-au dat numele homunculilor, de fapt si ele sapte obsesii pentru anumite lucruri.
Per total animeul are o poveste destul de buna, desi lipseste aerul acela de shonen prezent in manga (si dupa in Brotherhood). Recomand tuturor sa il urmareasca.
Sus In jos
http://vs-a.in/
ChappyMonsterXD
Membrii
Membrii
ChappyMonsterXD


Sex Sex : feminin Sobolan
Mesaje Mesaje : 7
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Chappy Land

Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? EmptyDum Sept 30, 2012 9:13 am

A fost al 6 animeu almeu si inca il ador si acum as vrea sa ma uit la el,dar cred ca o voi face dupa ce termin D.Gray-Man
Sus In jos
Electra :3
Yuri/yaoi fan
Yuri/yaoi fan
Electra :3


Sex Sex : feminin Sobolan
Mesaje Mesaje : 225
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Potatoes World.

Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? EmptyMar Oct 16, 2012 7:45 pm

Avad in vedere ca eu ador seriile Fullmetal, pot sa zic ca mi-a furat inima si povestea e geniala si nu stiu, m-as uita intr-una la el. <3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum vi s-a parut anime-ul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi s-a parut anime-ul?   Cum vi s-a parut anime-ul? Empty

Sus In jos
 
Cum vi s-a parut anime-ul?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Fiction :: .::Anime::. :: ~Anime-urile noastre~ :: Full Metal Alchemist-
Mergi direct la:  
Certificat Web